ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER  
Türkiye’de
Üretilen
İlk ve Tek
Holografik Film


Bep Hologram bir yeniliğe imza atarak Türkiye’nin ilk ve tek holografik filmini üretti.
Karton ve film malzemelerle uyumlu, laminasyona ve baskıya uygun yeni holografik filmlerimiz ile ürün ambalajlarınıza çarpıcı tasarımlar yapabilirsiniz. Ürünlerimiz, çok yüksek mürekkep tutuculuğu, bariyer özellikleri, çarpıcı desenleri ve üretim aşamalarındaki sorunsuz yapısıyla öne çıkmakta, her türlü paketleme sisteminde kullanım uygunluğu ile beğeni kazanmaktadır.
HOLOGRAFİK FİLM
GÜVENLİK HOLOGRAMI
HOLOGRAFİK AÇMA BANTLARI
SICAK BASKI HOLOGRAMLAR
HOLOGRAMLI SHRINK
Kısıklı Mah., Alemdağ Cad. No: 60
Masaldan İş Merkezi, F Blok Kat:1,
34692 Üsküdar / İstanbul

Tel: 0850 209 19 01
Faks: 0236 233 25 25

hologram@bephologram.com

 
HOLOGRAM ETİKETLER

Kendinden yapışkanlı hologramlar genel kullanım için en uygun güvenlik etiketleridir. Manuel olarak uygulanabildiği gibi otomatik yapıştırma makineleri ile de uygulanabilirler. İsteğe göre üzerine lazer demetalizasyon veya ribon ile seri numaralandırma yapılabilir. Kendini tam imha ve yarım imha özellikleri ile pek çok güvenlik unsurunu bünyelerinde barındırırlar.

HOLOGRAFİK AÇMA BANTLARI


Kendinden yapışkanlı olarak üretilen Holografik Açma Bantları ambalaj filmlerinin kolayca açılmalarını sağlarlar. İçeriğinde genel kullanıma yönelik desenler ve yazılar olabileceği gibi, özel logolar ve şekiller de uygulanabilir.

SICAK BASKI HOLOGRAMLAR

Özellikle yüksek tirajlı kutu, döküman, ambalaj, banka kartları, kimlik kartları vb. malzemeler üzerine uygulanan bir hologram türüdür. Uygulamanın makineler tarafından yapılması zaman açısından önemli avantajlar sağlar. Çok ince bir taşıyıcı üzerinde bulunan metalize kısım özel bir kimyasal sayesinde sıcak ve basınç altında istenilen yüzeye uygulanır. Böylece yüksekliği olmayan ve bulunduğu yerden sökülmeyen bir hologram elde edilir.

HOLOGRAMLI SHRINK


Özellikle kozmetik şişeleri, su damacanaları, gıda kavanoz kapakları ve Lpg tüp emniyet kapaklarına uygulanan hologramlı-hologramsız shrinklerin kullanım alanları gün geçtikçe artmaktadır. Belli bir sıcaklıkta büzülerek uygulandığı yerin şeklini alır ve tek kullanımlık kilit görevi görür. Hologramlı olması sayesinde de sahteciliğe karşı önlem alınmış olur. Belirlenen baskı istenilen renklerde basılarak üzerine hologram uygulaması yapılır.

   
Çerez Politikası - KVKK Bilgilendirme